Kariera

Poszukujemy kreatywnego wsparcia w dziale promocji i eventów. Kraków

Oferujemy

Nie szukamy osoby, która przychodzi do roboty. Szukamy osoby, która przychodzi do zespołu, by codziennie zrobić coś fajnego. Osoby która lubi wyzwania, która nie marudzi, która jest bardzo samodzielna, która chce się rozwijać, ale ma pakiet genialnych pomysłów. I przekona nas do siebie, która jest szybka , ale dokładna.

 

Zapraszamy do zespołu takich właśnie ludzi. Zaczynamy 2019 rok z nowymi zleceniami, mamy mały, ale świetny zespół, mamy też dobre warunki pracy, telefon, komputer, niezapomniane wyjazdy i dobrą kawę przy rozpoczęciu dnia, co jeszcze ci obiecujemy? Porozmawiajmy o tym osobiście. Chętnie zaprosimy Cię na rozmowę, jeśli spełniasz przynajmniej część z tych warunków:

  • posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w marketingu, promocji, PR
  • posiadasz doświadczenie przy organizacji eventów na kilkaset osób
  • dobrze orientujesz w rynku mediów
  • dobrze piszesz,
  • rozpiera Cię energia i chcesz podjąć nowe wyzwania.
  • znasz angielski: piszesz i dobrze mówisz

 

Przekonaj nas, że powinniśmy postawić na Ciebie! Prześlij swoje CV oraz kilka słów o sobie (w dowolnej formie), które sprawią, że natychmiast chwycimy za telefon i zaprosimy Cię na spotkanie!
Prześlij na adres biuro@imageline.pl oraz załączenie poniższej klauzuli:

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Image Line Communications, ul. Brodowicza 6/20, Kraków– zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05