Pressroom

18 02 2015

IMIcare na Porozmawiajmy o zdrowiuImage Line Comminications

Gościem kolejnego spotkania "Porozmawiajmy o zdrowiu", był Jakub Porada, dziennikarz TVN i prowadzącym Express w TTV, miłośnik ekspresowych podróży, który określenie – zalatany – traktuje dosłownie. Opowiedział o swoich spontanicznych wyprawach i udowodnił uczestnikom, że podróże i zwiedzanie są dostępne dla każdego.

więcej
10 02 2015

Fitness dla sercaImage Line Comminications

Spersonalizowany program ćwiczeń kardiologicznych już w IMIcare!


Serce, pompa życia, organ cytowany przez poetów. Kojarzony z miłością, najpiękniejszymi emocjami, uczuciami. Z siłą, nieustanną pracą, posłusznym, cichym, regularnym biciem, od rana,  do wieczora,  24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Czy dbamy wystarczająco o najcenniejszą część  swojego organizmu?

Czy aktywność fizyczna pod opieką lekarską dla ludzi z schorzeniami układu krążenia i serca jest konieczna, a może zbędna, szkodzi ?  Jak żyć i pomóc sercu po zawale, czy też z rozrusznikiem? Czy można, czy się da?

więcej
05 02 2015

Otyłość na świecie może mieć większe rozmiary niż wykazują badania. Te z kolei są bardzo niepokojące.  W Polsce nadmierną masę ciała wykazuje aż 64 proc. mężczyzn i 48 proc. kobiet*. W Europie wyprzedzają nas Niemcy i Brytyjczycy, gdzie otyłych lub z nadwagą jest około 65 proc. mężczyzn oraz około 55 proc. kobiet. Mamy do czynienia z dużym problemem cywilizacyjnym, którego rozmiary zataczają coraz szersze kręgi. Z uwagi na fakt, że niczego nam nie brakuje, jesteśmy społeczeństwem nie tyle sytym, co mocno przekarmionym.

więcej
1 2 3 4 5 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05