O nas

„Dwanaście lat działalności pod własną marką pozwoliły nam wypracować zasady, dzięki którym nasza agencja dostarcza klientom usługi najwyższej jakości”
 

W 2017 roku mija 12 lat działalności agencji ILC. Firma została założona w 2004 roku przez AGATĘ NIEMIEC. Od momentu powstania nawiązaliśmy współpracę z ponad 30 klientami. Na początku koncentrowaliśmy się na obsłudze firm w zakresie media relations. Dziś dostarczamy usługi w wielu obszarach związanych z efektywną komunikacją, w tym: tworzenie i realizacja strategii komunikacji, PR marki i produktu, relacje z mediami, organizacja eventów, komunikacja kryzysowa oraz szkolenia. Aktywnie angażujemy się również w działalność edukacyjną dla studentów, chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem.

„Wiedza, specjalizacja, etyka oraz efektywność to główne filary naszej filozofii działania. Stosujemy je we współpracy z klientami, dziennikarzami i podwykonawcami”.

Image Line Communications specjalizuje się w obsłudze firm działających w branżach: motoryzacja, transport, zdrowie i uroda, FMC, ma bogate doświadczenie również w customer publishing, wydaje gazety firmowe dla Klientów: Nasz Pacjent, Nasze Sprawy, Medicolux News, Co nowego?, News&Event, Rozmowy o zdrowiu.

 

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05