Realizacja

Mężczyzna, zdrowie i podróże. Spotkanie z Jakubem Poradą

Mężczyzna, zdrowie i podróże. Spotkanie z Jakubem Poradą

13 lutego 2015 doświadczyliśmy niezwykłej podróży, w którą zabrał nas dziennikarz TVN Jakub Porada. Nasz żywiołowy i energiczny gość rozbudził w nas pasję do podróżowania i udowodnił, że można zwiedzić świat za niewielką sumę pieniędzy. Nie szczędząc uczestnikom spotkania wskazówek i porad, Jakub Porada sprawił, że przedwalentynkowy wieczór był niezwykle inspirujący.

Tematyką zdrowotnego bloku prowadzonego przez ekspertów było zdrowie naszego serca. Prelekcja prof. dr hab. n. med. Danuty Czarneckiej na temat profilaktyki przeciwzawałowej uświadomiła wiele z naszych uczestniczek, że problemy z sercem dotyczą nie tylko mężczyzn, a rozmowa z fizjoterapeutą Markiem Szałańskim z Centrum Medycznego IMIcare pokazała, że Kadriofitness może być skuteczną metodą powrotu do sprawności po przebytej chorobie serca.

Podczas spotkania mieliśmy okazję spróbować produktów z piekarni Consonni, która dostarczyła do Auli Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla na Rynku Głównym  doskonałe drożdżowe ciasta. O zdrową wodę podczas spotkania zadbała Naturalna Woda Mineralna Małopolanka Zdrój, producent wody Galicya.

Serdecznie dziękujemy!

powrót
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05