Aktualności

12 05 2013
Ruszamy z kanapy – akcja hosstesingowa w 6 miastach w Polsce!
W ubiegły weekend do parków w sześciu polskich miastach wyruszyli Strażnicy Psiej Wagi. Wszystkim napotkanym właścicielom zwierząt wręczali materiały informacyjne zapraszające do odwiedzenia lecznic współpracujących z kampanią "Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów". Zachęcano również do przybycia na Wielki Finał, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 19 maja 2013, o godz. 13.19 w Krakowie – Błonia, Warszawie – Pole Mokotowskie, Wrocławiu – Park Południowy oraz w Poznaniu – Malta.  Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mediów. Naszym Strażnikom z kamerą i mikrofonem towarzyszyły największe rozgłośnie radiowe i telewizyjne!
więcej
06 05 2013
Ostatnie prace przed rozpoczęciem działań dla właścicieli w ramach kampanii

Długi weekend pozwolił nam na doładowanie akumulatorów przed pracowitym majem. Wracamy pełni energii i gotowi do dalszych wyzwań związanych z kampanią "Stop Otyłości". 

więcej
26 04 2013
Lekarze weterynarii walczą z otyłością zwierząt!

Za nami pierwszy etap kampanii edukacyjnej "Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów". W czterech miastach podczas spotkań regionalnych spotkali się lekarze weterynarii, aby podyskutować we wspólnym gronie nad zagrożeniami, jakie łączą się z epidemią otyłości, która dotyczy już nie tylko ludzi, ale także zwierząt. 

więcej
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05