Nasz Zespół

Agata Niemiec Właściciel, Doradca ds. Public Relations

Mgr socjologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, założycielka i szefowa agencji PR Image Line Communications. Całe życie zawodowe związana z mediami, marketingiem i PR, specjalizuje się w obsłudze klientów z branży medycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej. Ma bogate doświadczenie w pracy pijarowca z zespołami firm: Vipharm S.A., Pliva Barr, GlaxoSmithKline, Kadefarm, Medicolux, Diagnostyka, General Motors Poland (Opel, Chevrolet), Kraków Airport, Związek Regionalnych Portów Lotniczych, Ustronianka, MOIPiP, Royal Canin.

Szkoli firmy z zakresu sytuacji kryzysowej w ramach szkolenia pt. "Kryzys w firmie - PR potrzebny od zaraz". Specjalizuje się w bieżącej komunikacji z mediami. Prowadziła ponad 20 długoterminowych kampanii na rzecz firm prywatnych. Doskonale radzi sobie podczas prowadzenia oficjalnych uroczystości oraz gal.

Miłośniczka sportu, który bardzo przydaje się w pijarze :-) Pasjonatka narciarstwa, bierze udział w wielu amatorskich zawodach, prywatnie promuje również nordic walking. Przede wszystkim jednak szczęsliwa mama.

Justyna Tomaszewska-Gozdyra New Business Specialist

Od września 2010 objęła stanowisko New Business Specialist, w 2012 roku awansowała na stanowisko PR Manager.

Jest odpowiedzialna za obsługę bieżących zleceń, utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych zleceń dla agencji. Justyna jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, skończyła psychologię. Specjalizuje się w technikach negocjacji i sprzedaży. Jest odpowiedzialna za rozwój oddziału w Warszawie, miłośniczka amerykańskiej literatury i kina.  Po uszy zakochana w swoim mężu, wkrótce zostanie mamą.

Barbara Tkacz Młodszy Specjalista ds. PR

Studentka języka polskiego w komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdobyła już pierwsze doświadczenie w zakresie PR podczas pracy w centrum medycznym, gdzie zajmowała się sprawami organizacyjnymi oraz pisaniem tekstów o charakterze marketingowym. Miała okazję doskonalić swoje pióro oraz rozwijać kompetencje społeczne m.in. podczas warsztatów pisania czy autoprezentacji. Z miłości do Krakowa wiąże swoją przyszłość z tutejszym rynkiem pracy.

Interesuje się kulturą i sztuką, uwielbia zwiedzanie. W swoich zamiłowaniach zwraca szczególną uwagę na kobiecy aspekt działalności, stąd w jej zainteresowaniach twórczość m.in.: Sofii Coppoli, Jane Austen czy Haliny Poświatowskiej.

Bartłomiej Kopiniak Administrator, obsługa stron internetowych, e-pr

Administrator stron związanych z agencją Image Line Communications. Z zamiłowania (niedoszły) informatyk. Ukończył nauki polityczne w Krakowie oraz realizację dźwięku w Katowicach. Zainteresowania: muzyka, kultura, media, public relations. W wolnej chwili zajmuje się stronami internetowymi, pisze recenzje, bywa na koncertach i festiwalach muzycznych. Uważa, że życie bez muzyki byłoby puste. Na co dzień zajmuje się programacją muzyczną w krakowskiej stacji Radiofonia 100,5 FM.

Anna Pirożek Grafik

Z wykształcenia i zamiłowania grafik komputerowy. Projektowaniem i przygotowaniem do druku zajmuje się od kilku lat. Szczególnie ceni sobie skład i łamanie czasopism. Poza tym projektuje również: identyfikacje wizualne firm, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, kalendarze, wydruki wielkoformatowe itd., grafikę pod strony internetowe oraz portale społecznościowe.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie grafiki, przekłada na innowacyjne i kreatywne realizacje.

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05