Pressroom

11 09 2013

Zdrowy koniec lata z Olgą BończykImage Line Comminications

Pożegnanie lata nie musi być smutne. Przyjdź i przekonaj się! Aby w dobrym nastroju przywitać jesień, serdecznie zapraszamy krakowian na kolejne spotkanie z popularnego cyklu "Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo", które odbędzie się 21 września 2013 r. o godzinie 17.00 w Dworku Białoprądnickim przy ulicy Papierniczej 2 w Krakowie (Sala Teatralna). Gościem Specjalnym będzie Olga Bończyk.

Mija już sześć lat, od kiedy zachęcamy krakowianki do podejmowania rozmów na temat tego, jak ważne i niezbędne do pełni szczęścia jest zdrowie. W trakcie naszych spotkań staramy się pokazywać, że istotne i czasami bolesne tematy, można podejmować w lekko niekonwencjonalny sposób – przy akompaniamencie muzyki, ze szklanką naturalnego soku w dłoni, a przede wszystkim, z uśmiechem na twarzy.

Poprzednie edycje udowodniły, że krakowianki to kobiety niesamowicie silne i nie bojące się dyskusji. Dzięki obecności naszych Ekspertów, będą Panie miały kolejną okazję do zadania im pytań na nurtujące Was kwestie. W programie jak zwykle znajdą się ciekawe tematy dotyczące profilaktyki zdrowia oraz sposobów dbania o urodę. Doktor Andrzej Marszałek z Laboratoriów Medycznych Synevo przybliży nam podzieli się z nami swoją wiedzą na temat laboratoryjnej diagnostyki raka jajnika. Jak sprawić żeby nasza skóra powróciła do równowagi po wakacyjnej beztrosce? O metodach jej regeneracji po lecie opowie doktor Anna Grodecka z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDestetis.

Wyjątkową atmosferę naszego wrześniowego spotkania zapewni Gość Specjalny – Olga Bończyk. Aktorka wystąpi ze specjalnym recitalem piosenek oraz odbędzie z Wami rozmowę na temat swoich sekretów zdrowia i urody. Dodatkowo, nasza wizażystka zaproponuje ciekawe sposoby na wykonanie jesiennego makijażu. Gwarantujemy też wiele niespodzianek, pokazów oraz degustacji. Wierzymy, że kolejne przedsięwzięcie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo” przyniesie nam wszystkim dużo satysfakcji i pozytywnej energii, a przy okazji pozwoli przejść na wyższy poziom wiedzy na temat odpowiedniego trybu życia. Pożegnajmy wspólnie lato i wejdźmy zdrowo w nową porę roku!

Czekamy na Was i przypominamy, że wstęp na spotkanie jest otwarty i bezpłatny. Zgłoszenia obecności prosimy kierować na adres mailowy: konferencje@imageline.pl do 18 września 2013 r.

Więcej szczegółów na temat projektu pod adresem: www.porozmawiajmyozdrowiu.com

 

Pobierz pliki

powrót
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05