Pressroom

21 01 2015

O tym, jak zdrowo dożyć  szczęśliwej starości i trzymać się z dala od chorób cywilizacyjnych, eksperci   z Centrum Medycznego IMIcare rozmawiali z przedstawicielami  lokalnych mediów, na zdrowym śniadaniu prasowym. 21 stycznia, dziennikarze mieli  okazję porozmawiać z prof. nadzw.  doc. dr hab. Mieczysławem Pasowiczem, założycielem Centrum Medycznego IMIcare, oraz specjalistą ds. żywienia, doc. Małgorzatą Malczewską ‒ Malec. Przedstawiciele prasy mieli także okazję zwiedzić placówkę, wykonać audyt zdrowia, przetestować działanie personalnego monitora Check Me Pro, który, premierowo w Polsce, jest do dyspozycji pacjentów centrum.

więcej
21 01 2015

Na krakowskiej mapie zdrowia w pojawił się nowy, ważny adres. Centrum Medyczne IMIcare, otwarte 4 grudnia 2014 roku, powstało z myślą o ludziach regularnie dbających o zdrowie  i doceniających jego wartość. Placówka stwarza doskonałe możliwości wykonania najważniejszych badań oraz przeprowadzenia skutecznych programów leczniczo‒rehabilitacyjnych w sposób nowoczesny, szybki, kompleksowy i komfortowy. IMIcare  jest pierwszym w Polsce innowacyjnym centrum medycznym, którego celem jest specjalistyczne leczenie oraz wzmacnianie stanu zdrowia od dzieciństwa do zdrowej starości.

więcej
21 01 2015

Ku miejskiej długowiecznościImage Line Comminications

Trzymamy w dłoni najnowszy raport Urzędu Miasta Krakowa, dotyczący zdrowia mieszkańców*. Z danych jasno wynika, że problemy poważnych zachorowań, częściej dotykają mieszkańców miast niż wsi*. Żyjemy coraz dłużej, ale czy zdrowiej? Czy w niedługiej przyszłości Kraków nie będzie miastem długowiecznych, lecz schorowanych ludzi?

więcej
1 2 3 4 5 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05