Pressroom

25 02 2014
"Zdrowie, kobieta i książka" - to hasło przyświecające spotkaniu z cyklu "Porozmawiajmy o zdrowiu", które w ubiegłą sobotę odbyło się w gościnnych wnętrzach Dworku Białoprądnickiego w Krakowie. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów nie zabrakło żadnego z wymienionych komponentów. Było zatem wiele wspaniałych kobiet i jedna absolutnie niezwykła – Małgorzata Potocka. Były inspirujące dyskusje na temat zdrowia, którego aktywną propagatorką okazała się Pani Małgorzata. Była także książka, na której kartach znalazła się opowieść o wielkiej miłości, przetykana unikatowymi fotografiami dokumentującymi codzienność wyjątkowej pary. Temat spotkania i gość specjalny sprawiły rzecz trudną zazwyczaj do osiągnięcia – aby słuchać i rozmawiać o zdrowiu, przybyły prawdziwe tłumy i nie jest przesadą określenie, iż sala pękała w szwach.
więcej
04 11 2013

Zdrowi w każdym wieku!Image Line Communications

Spotkania z cyklu "Porozmawiajmy o zdrowiu" już na stałe wpisały się w kalendarz krakowskich wydarzeń. Już od sześciu lat staramy się poszerzać Waszą świadomość na temat zdrowego trybu życia oraz regularnych badań profilaktycznych. Kolejne z spotkanie odbędzie się już 23 listopada 2013 r. o godzinie 17.00 w Dworku Białoprądnickim przy ulicy Papierniczej 2 w Krakowie (Sala Kominkowa). Gościem Specjalnym będzie znana piosenkarka, autorka płyt i laureatka wielu wyróżnień - Danuta Błażejczyk.

więcej
25 10 2013

Plebiscyt "Lekarz i Przychodnia Roku" obchodzi swój jubileusz. Już po raz dziesiąty mieszkańcy Małopolski będą mieli okazję wybrać najlepszych lekarzy i przychodnię roku, a tym samym nagrodzić ich za ich ciężką pracę.

więcej
1 2 3 4 5 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05