Pressroom

11 09 2013

Projekt edukacyjny, który już od pięciu lat przemierza Polskę i dociera do przyszłych rodziców z cenną wiedzą na temat roli badań diagnostycznych w wyjątkowym czasie oczekiwania na przyjście dziecka na świat, zagości 24 września w Rzeszowie (Teatr Maska). W bogatym programie już 15-tego spotkania z cyklu "Diagnostyka dla Twojej ciąży" nie zabraknie porad uznanych specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki laboratoryjnej oraz komórek macierzystych.

więcej
11 09 2013

Zdrowy koniec lata z Olgą BończykImage Line Comminications

Pożegnanie lata nie musi być smutne. Przyjdź i przekonaj się! Aby w dobrym nastroju przywitać jesień, serdecznie zapraszamy krakowian na kolejne spotkanie z popularnego cyklu "Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo", które odbędzie się 21 września 2013 r. o godzinie 17.00 w Dworku Białoprądnickim przy ulicy Papierniczej 2 w Krakowie (Sala Teatralna). Gościem Specjalnym będzie Olga Bończyk.

więcej
03 09 2013
Ciąża to szczególny czas, któremu towarzyszą niezwykłe emocje. Z jednej strony to ogromna, z niczym nieporównywalna radość, że w naszym życiu pojawi się nowe życie. Z drugiej niepokój i uważna obserwacja własnego ciała. Aby tych szczęśliwych, niczym niezmąconych chwil i spokoju było jak najwięcej, potrzebujemy rzetelnych wiadomości. Wiedzą o tym twórcy kampanii edukacyjnej "Diagnostyka dla Twojej ciąży", którzy już od pięciu lat uświadamiają przyszłych rodziców, jak wielkie znaczenie dla bezpiecznego przebiegu ciąży ma wykonywanie badań diagnostycznych.
więcej
« 5 6 7 8 9
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05