Pressroom

07 05 2013

Mają psy i koty i piszą o nich bloga. Na łamach swoich internetowych dzienników dzielą się z czytelnikami relacjami ze wspólnego życia ze swoimi ukochanymi czworonogami. Każdym wpisem udowadniają, jak bardzo zależy im na ich szczęściu, zdrowiu i długim życiu. Jako świadomi i odpowiedzialni właściciele zwierząt, postanowili wesprzeć kampanię "Stop Otyłości. Ważą się losy psów i kotów".

więcej
06 05 2013

Wiosna już w pełni, zatem najwyższy czas zająć się zdrowiem i dobrą kondycją –  nie tylko naszą, ale też naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół. Jak wynika z przeprowadzonych badań, już prawie co drugi kot i co trzeci pies w Polsce boryka się z nadwagą. Z problemem tym postanowili się zmierzyć organizatorzy kampanii edukacyjnej "Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów". W ramach kampanii się wiele ciekawych i inspirujących wydarzeń. Także i w tym roku – jak w latach ubiegłych – do parków w sześciu miastach wyruszą Strażnicy Psiej Wagi.

więcej
06 05 2013

Z początkiem maja oficjalnie wystartowała kampania "Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów". Jej organizatorzy zaplanowali dla właścicieli zwierząt wiele niespodzianek i atrakcji. Będzie można otrzymać wiele cennych informacji na temat nadwagi i otyłości zwierzęcej, a także zdobyć ciekawe gadżety, które zmotywują do walki ze zbędnymi kilogramami naszych czworonożnych przyjaciół.

więcej
« 5 6 7 8 9
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05