Pressroom

09 02 2013

Ponad 100 Krakowianek przybyło do Dworku Białoprądnickiego na spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o zdrowiu". Gościem specjalnym wydarzenia była Mariola Bojarska, znana propagatorka zdrowego stylu życia, która zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Podczas spotkania promowała swoją najnowszą książkę "Sztuka dobrego życia".

więcej
04 01 2013

Ogólnopolski projekt „Diagnostyka dla Twojej ciąży” skierowany do przyszłych mam i promujący poszerzanie świadomości na temat regularnych badań w czasie ciąży będzie miał kontynuację w 2013 roku. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że za działania PR w obrębie kampanii nadal odpowiadać będzie nasza agencja, która z projektem związana jest od samego początku jego trwania.

więcej
03 10 2012
Właściciele Yorków wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi licznie przybyli na wielki „Festiwal Yorków” do katowickiego Silesia City Center. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o tym, że takie wydarzenia są bardzo potrzebne i wyczekiwane. Program imprezy obfitował w wiele atrakcji, takich jak: porady specjalistów ds. Zdrowego Żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty, hodowcy, groomerów oraz pokaz agility, podczas którego również sprawdzić się mógł każdy chętny opiekun Yorka ze swoim maleńkim pupilem.
więcej
« 5 6 7 8 9
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05