Blog

03 06 2018

Świat eventów. Miejsce, gdzie spełniały się moje marzenia. Te zawodowe. Zawsze marzyłam o  organizacji wielkich imprez, wymyślałam różne scenariusze, tworzyłam pomysły, które zaskakiwały nawet mnie. Ale to tylko marzenia - jak przekuć je w rzeczywisty plan? Jak przetrwać w wymagającym świecie eventów. Oto mój poradnik.
Agata Niemiec
Organizator eventów, PR -owiec, od 13 lat prowadzi agencję Image Line Communications PR

więcej
06 05 2018

Ostatnio spotkałam się z dosyć zabawnym memem, na którym widać uroczego kotka, udającego człowieka siedzącego przy biurku. Nad kotkiem widniało pytanie: Jak należy prawidłowo siedzieć w pracy? Moja pierwsza myśl dotyczyła tego, że trzeba zadbać o odpowiednią postawę, ale jednak nie o to chodziło, tutaj autor mnie zaskoczył. Jesteście ciekawi, jak brzmiała odpowiedź? Otóż… „Krótko”.

więcej
25 04 2018

Kiedy minął semestr zimowy i udało mi się ułożyć plan zajęć tak, by w moim kalendarzu znalazło się, chociaż 30 godzin wolnego czasu poczułam, że to właściwy moment, żeby poszukać pracy. Doświadczenie jakieś mam. „Jakieś”, bo w wielu branżach już pracowałam, ale te moje „jakieś” umiejętności wzięte do kupy pozwoliły obrać jeden cel – branża PR. Tu coś organizowałam, gdzieś tam dodawałam hashtagi, dla kogoś innego coś pisałam. Żeby robić to wszystko w jednym miejscu musiałam zapukać do ILC.
 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05