Blog

23 06 2017

Blogi stały się poważną konkurencją dla tradycyjnych mediów, zarówno jeśli chodzi o aspekt informacyjny, jak i promocyjny. Niejednokrotnie pełnią również funkcję opiniotwórczą. To potężne pole do popisu dla marketingowców i PR-owców. Ich rosnąca popularność nie bierze się jednak znikąd. Na pewno w obecnych czasach jest zapotrzebowanie na tego typu komunikację. Ale blogi, blogerzy zyskali na popularności ze względu na to, iż są wiarygodni, atrakcyjni i często również kreatywni, interesujący. Chętnie czytamy blogi, chętnie czerpiemy z nich wiedzę, wypełniamy lekturą blogów nasz wolny czas. Zwłaszcza, że blogosfera dotyczy naprawdę wielu tematów, każdy znajdzie coś dla siebie. Są blogi lifestylowe, kulinarne, podróżnicze, modowe, ale również blogi prowadzone przez duże firmy.

więcej
07 06 2017

Newsy – wiadomości, wieści, aktualności. Coś, z czym mamy do czynienia na co dzień, włączając telewizor, radio, czy przeglądając na komórce Facebooka. Są ważne, bo przekazują nam wiedzę na temat tego, co się dzieje w świecie. Te rzetelne, sprawdzone pozwalają nam poszerzać swoją wiedzę, być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami.

więcej
18 04 2017

Dziś chciałabym delikatnie zahaczyć o temat… języka. Na ten pomysł wpadłam tak naprawdę niedawno, podczas wyjątkowego dnia – Dnia Języka Ojczystego. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego to dla mnie takie ważne? Z dwóch powodów.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05