Blog

11 09 2018

- Gdzie zrobimy ten event? – pyta nas klient

- Jak to gdzie, w galerii!

Po wielu latach obecności na rynku i organizacji wydarzeń specjalnych już nawet nie zadajemy klientom pytania o wybór miejsca na jego event. My, miejsce to wręcz sugerujemy. Mamy absolutne przekonanie, że idealnymi lokalizacjami eventów są właśnie galerie handlowe! A dlaczego?

więcej
21 08 2018

Wtorkowy wieczór, urocze miejsce na jednej z głównych ulic Krakowa, dobra kawa i masa inspiracji, a właściwie powinnam napisać motywacji. Czego to może być wstęp? Szkolenia branżowego, na które tak jak nikt inny, powinien chodzić młody PR-owiec. Tylko jak być pewnym, że tak samo ciekawy, jak jego początek będzie i koniec? W końcu między pracą a uczelnią, każda sekunda jest na wagę złota. Sprawdź, jak ja znajduje igłę w stogu siana.

więcej
02 08 2018

MPK zmieniło rozkład jazdy, dzieci cieszą się słońcem na placu zabaw, a kina pod chmurką mnożą się jak grzyby po deszczu? To znak, że nadszedł długo wyczekiwany czas wakacji. Pogoda zaprasza do częstszych kąpieli słonecznych, a my zwalniamy tempo, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Idealny czas, nie tylko na zaplanowanie urlopu na piaszczystej plaży, ale również na ułożenie w głowie planu działania, na dni, w których koc i ciepła herbata wydają się najlepszym rozwiązaniem.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05