Blog

16 02 2018

Podążając 14 lutego do pracy natknęłam się przy Rondzie Mogilskim na osobliwe zjawisko, o dziwo niezwiązane z wszechobecnymi walentynkami. W kontraście do czerwonych róż i czerwonych balonów w kształcie serca, w polu mojego widzenia pojawił się wózek gastronomiczny. Nic by nie było w tym dziwnego, sympatyczny pan sprzedaje kawę przechodniom niemal codziennie przez pięć dni w tygodniu. Tym razem jednak różnica polegała na tym, że zamiast kawy serwowano czekoladę nie byle jaką, bo wedlowską, pod nie byle jakim szyldem. „VOGUE Polska” – głosił napis na czarnym tle banerów, którymi obklejony był wózeczek.

więcej
20 01 2018

Pod koniec roku w ramach spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” mieliśmy przyjemność gościć w progach Hotelu Niebieskiego Agnieszkę Cegielską. Dziennikarka odwiedziła nas przy okazji niedawnej premiery swojej książki. „Naturalnie” to małe kompendium wiedzy, którą Agnieszka na co dzień dzieli się z widzami „Dzień dobry TVN”. Czy z nami także podzieliła się tajnikami życia w zgodzie z naturą? Czy zdołała nas zaskoczyć? Bardziej niż mogliśmy się tego spodziewać.

więcej
17 01 2018

Jak krok po kroku zorganizować event?

Eventy to szalenie ważny element każdej strategii budowania wizerunku. Ludzie, oklaski, emocje, zadowolenie klienta…warto, prawda? My też tak uważamy, jednak tylko będący po drugiej stronie barykady (tej organizacyjnej) wiedzą jaką ilością pracy i  czasu są okupione przygotowania do pojedynczej imprezy. Niestety, nie ma lekko. Żeby wszystko poszło jak z płatka potrzeba cierpliwości, wprawy, dokładności i zaangażowania. Czasem nieprzespanej nocy. Zdarza się, że hektolitrów kawy. Poniżej kilka naszych refleksji odnośnie tego, jak być efektywnym, kreatywnym i nie ponieść sromotnej klęski w oczach gości i klienta!

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05