Blog

23 06 2017

Blogi stały się poważną konkurencją dla tradycyjnych mediów, zarówno jeśli chodzi o aspekt informacyjny, jak i promocyjny. Niejednokrotnie pełnią również funkcję opiniotwórczą. To potężne pole do popisu dla marketingowców i PR-owców. Ich rosnąca popularność nie bierze się jednak znikąd. Na pewno w obecnych czasach jest zapotrzebowanie na tego typu komunikację. Ale blogi, blogerzy zyskali na popularności ze względu na to, iż są wiarygodni, atrakcyjni i często również kreatywni, interesujący. Chętnie czytamy blogi, chętnie czerpiemy z nich wiedzę, wypełniamy lekturą blogów nasz wolny czas. Zwłaszcza, że blogosfera dotyczy naprawdę wielu tematów, każdy znajdzie coś dla siebie. Są blogi lifestylowe, kulinarne, podróżnicze, modowe, ale również blogi prowadzone przez duże firmy.

więcej
07 06 2017

Newsy – wiadomości, wieści, aktualności. Coś, z czym mamy do czynienia na co dzień, włączając telewizor, radio, czy przeglądając na komórce Facebooka. Są ważne, bo przekazują nam wiedzę na temat tego, co się dzieje w świecie. Te rzetelne, sprawdzone pozwalają nam poszerzać swoją wiedzę, być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami.

więcej
18 04 2017

Osoby znane na pewno przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie. Wizerunek gwiazdy może skutecznie wypromować firmę, produkt, usługę. Celebryci często użyczają swojego wyglądu, głosu, by dana marka stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Wybieramy Lekarza Roku
Porozmawiajmy o zdrowiu

Skontaktuj się z nami

12 444 77 29 lub 12 444 77 05